Stránky slouží k umístění překladových souborů k rozhraním počítačových programů, nebo překladů dokumentace. Překlady rozhraní tu mohou být z toho důvodu, že nová verze programu, která by překlad již zahrnovala, dosud nevyšla, nebo protože jde o jinou verzi překladu již přeloženého rozhraní, která je k té oficiální alternativní, tj. je potřeba ji (soubor .qm nebo .mo) zkopírovat a v příslušné složce pro překlady rozhraní programu nacházející se v souborovém systému: v adresáři s programem následně vložit (přepsat tam nainstalovaný soubor .qm nebo .mo) ručně; v Linuxu v režimu superuživatele, pokud jde o složku mimo domovskou, kde máte oprávnění uživatele.
Jde například o přehrávač Amarok, příručku k Amaroku, nebo příručku k MuseScore (zde ve starší verzi), kterou je ovšem ve formátu PDF možné stáhnout i ze stránek projektu. Zčásti je přeložena příručka k LilyPondu - jde o základní úvod. To ostatní na stránkách bylo kdysi rozděláno - a, což je legrační, nedokončeno.
Poznámka k uvedenému: většinou samozřejmě není důvod dávat překladové soubory ještě jinam, než jsou zdrojové soubory aplikace, protože nejjednodušší je stáhnout je s programem.
Radujte se z možnosti, která se vám zde nabízí. Nalaďte se kladně na novou vlnu. Mějte dobrou náladu, na obloze svítí slunce. Zkoušejte další možnosti, jak se co dá udělat. A buďte za to vděční.
Zajímavostí je překlad Qt Creatoru, jehož překlad ale již léta v dále upravované zdokonalené verzi pro určité zaneprázdnění není udržován. V tomto případě jsem sem pro informaci umístil verzi, která je mojí druhou mírně obměněnou možností k mému oficiálnímu překladu. Z hlediska otázky, co bylo dřív, alespoň, co se týče pojmů překládajících Import/Export jako Zavést/Vyvést, a z toho vyplývající zavedení/vyvedení atd., je to samozřejmě verze první.
arrow.jpg
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Xnoise  19.77kB
Bomi  83.82kB
Palapeli  26.22kB
Audex  62.19kB
OpenOrienteering_cs.ts  375.42kB
OpenOrienteering
OpenOrienteering_cs.qm  209.13kB
OpenOrienteering_cs.qm
Olive  121.71kB
Překlad rozhraní videoeditoru Olive v editoru QtLinguist
Olive  90.52kB
Uložený katalog pro přepsání souboru v nainstalovaném programu
Mír na zemi a pokoj lidem dobré vůle
cloud1.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one